Léčivé obklady a jejich použití

09.01.2020 12:17

 

Poslechněte si velmi zajímavou a poutavou přednášku Barbary O' Neill, která má celoživotní zkušenosti s přírodními obklady z rostlin, kterými léčila své nemocné děti i své okolí, později vybudovali s manželem kliniku přírodní terapie v Austrálii, kde žije.

Tyto obklady jsou jednoduché a dostupné z běžné zeleniny a jiných přírodních materiálů. Poradí vám, jak si rychle a jednoduše poradit  při běžných a častých onemocněních nebo jejich symptomech, zranění či bodnutí hmyzem. Vysvětlí nám principy tohoto léčivého působení na organizmus.

Dnes již víme, že antibiotika se často předepisují nadbytečně i při běžných a lehkých onemocněních, což náš organizmus oslabuje a zatěžuje. Zapomněli jsme však, že je v přírodě mocná léčivá síla v rostlinách, které mají také silnou působnost proti bakteriím, mikrobům a toxinům. Jejich výhodou je, že nic nepotlačují, působí lokálně na nemocné místo a vždy bez vedlejších nežádoucích účinků. Jejich působení je rychlé, účinné a obecně dostupné. Silně podporují hojivé a léčivé procesy organizmu a  zároveň eliminují zánětlivé ložisko.