Ruční práce - rozmanité nápady pro šikovné švadlenky

16.06.2011 22:06
Milé ženy,

rády bychom Vám doporučily k nahlédnutí stránky jedné mladé ženy, která zde prezentuje své doma ušité výrobky. I když jsou stránky cizojazyčné, detaily šití mohou jistě každou z nás, která sama také tvoří, zvelebuje svůj byt či šije šaty, obohatit a inspirovat. Na těchto stránkách si můžete prohlédnout nápadité kabelky, tašky, polštářky, vkusné zástěrky i sukně, šaty a doplňky, které mohou být užitečné v každé s láskou opečovávané domácnosti.

 

aux-belles-choses.blogspot.com/search/label/Aprons

 

Ty z nás, které se nespokojí s dnešní běžnou nabídkou oblečení v obchodech, ale tvoří si vlastní originální oděvy a ženské šaty, šité na míru ke své postavě, ale i své osobnosti a naladění, přivítají každý nový nápad ke zjednodušení či okrášlení našich osvědčených střihů.

Je prospěšné vyměňovat si navzájem své zkušenosti a nápady v šití či ručních pracích k povzbuzení tvořivosti a pro inspiraci. Proto máte-li nějaké tipy na pěkné tvořivé stránky nebo můžete-li nafotit svá vlastní díla, rády je na našich stránkách zveřejníme. Neboť víme, že každá žena má i v dnešním uspěchaném světě schopnost vkládat do všeho, co vytváří, svůj osobitý vkus a smysl pro krásu. Přejeme si vše kolem sebe zušlechťovat, zkrášlovat a udržovat v čistotě. Mnohé dnes již opět poznáváme, že výrobky či oděvy vytvořené s láskou pečlivýma rukama mají mnohem větší hodnotu než sebekvalitnější značkové módní zboží, které se nám nabízí v obchodech. Proto se rády navracíme k domácímu tvoření. 

 

                                                                                                                                     Vaše redakce