Vše, co odmítáš, potřebuje tvou pozornost

22.07.2019 13:35

 

V těchto letních dnech se nám všem chce hlavně odpočívat, každému po svém. V mořské či slunečné lázni, u rostlinek na zahrádce, lelkováním na chalupě nebo prostě jen se tak válet.
ENERGIE tohoto léta, které sem však přicházejí, nám mohou v nastávající týdny otevřít všechna témata, která jsme stále odkládali, kterým jsme stále nevěnovali dostatek času a pozornosti. Okolnosti, které mohou nastat, budou hlavně o všem, co jsme dosud ODMÍTALI v našem životě PŘIJMOUT jako tu část našeho PLÁNU DUŠE, která je stále za závojem zapomnění a vy pouze potřebujete vše toto PŘIJMOUT, jako součást vašeho růstu vtělené duše.

 

 

 

Zde, v těchto pozemských rovinách, kde prožíváním všeho, co je za závojem zapomnění, rosteme v poznání, které má být VĚDOMĚ POCHOPENÉ A PŘIJATÉ v každé části vašeho bytí. Pokud se zastavíte na cestě právě proto, že odmítáte přijmout to, co následuje v plánu duše, který jste si stanovili ještě před touto inkarnací nebo i nově vtělením, začnou do vašeho života přicházet nejdříve znamení. Těmto znamením buď rozumíte nebo je ignorujete. Poté může i dění ve vašem každodenním životě zintenzivnit a okolnosti mohou přitvrdit, aby vám připomněli, KDO JSTE A KAM KRÁČÍTE.

PROTO VŠE, CO JSTE DOSUD ODMÍTALI ŘEŠIT, CO JSTE DOSUD ODMÍTALI DOKONČIT, ČEMU JSTE DOSUD ODMÍTALI DÁT DOSTATEČNOU POZORNOST, PŘICHÁZÍ V NÁSLEDUJÍCÍ TÝDNY NA ŘADU.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

DOVOLUJI SI PROMĚNIT V MÉM ŽIVOTĚ VŠE SKRZE PŘIJETÍ VŠEHO, CO JSEM DOSUD ODMÍTAL/A.

OTEVÍRÁM SE V LÁSCE A V POKOŘE VŠEMU, CO JSEM ODMÍTAL/A JAKO SOUČÁST MÉHO VĚDOMÉHO PROŽÍVÁNÍ A VĚDOMÉHO POZNÁNÍ ZDE NA ZEMI.

V přijetí Lemiana dne 12.7. 2019

www.editasantiago.cz