Vysílání České Konference živě

26.10.2016 11:57

Vysílání České konference živě

 
 
06.01.2016 01:33

 

S radostí Vám zasíláme zprávu o pravidelném živém vysílání České konference z nově vzniklého studia v Praze.

1. ledna jsme mohli vyslechnout úvodní vysílání. 

Dnes ve středu 6.1.2016 od 20.00 do 23.00 hodin bude první pravidelná relace. 

Vždy ve středu ve stejnou hodinu jednou za čtrnáct dní se budeme moci těšit na poslech moudrých myšlenek a témat, které hýbou naším nitrem. Redaktor Karel Kříž si bude do studia zvát zajímavé hosty, kteří mají co říci k tématům, která se týkají budoucnosti našeho národa i celého lidstva. 

 

Tým České Konference  se k vysílání vyjadřuje následujícími slovy:

Během sedmi let působení České Konference jsme byli mnohokrát osloveni, abychom naší konferenci pořádali častěji, aby bylo možné více sdílet různé názory, vize, myšlenky, ale i snahy lidí, kteří usilují o hledání a uskutečňování nových cest kudy a jak dál v dnešní společnosti. Avšak konferenční forma setkávání a sdílení má svá omezení, proto při zpětném hodnocení všech ročníků konference a uvažováním nad další formou působení České Konference vedla naše snaha i přání proniknout více do médií. Ale jak už je známo, naše veřejná média jsou svázána ekonomickými i mocenskými zájmy, což šíření jiných myšlenek a odlišných názorů nepřeje. 

 

S velkou radostí jsme proto uvítali možnost navázat užší spolupráci s internetovým rádiem Slobodný vysielač-SK, která v tomto roce vyvrcholila vybudováním pražského rádiového studia Slobodný vysielač-studio PRAHA, které bude spravovat a programově řídit Česká Konference. Všechny další podrobnosti o našem vysílání brzy zveřejníme a též je najdete na stránkách https://slobodnyvysielac.cz/

 

 

 

www.ceska-konference.cz